Baskı ve Yayınlama

Baskı ve Yayınlama

CMS IntelliCAD® ile kullanıcılar, kullanıcı çiziminin bir kopyasını tam olarak oluşturulduğu gibi yazdırabilir veya kullanıcılar, biçimlendirme ekleyebilir ve yazdırıldığında çizimlerin nasıl görüneceğini değiştirmek için baskı kontrolleri belirleyebilir.

Bazen kullanıcılar, her biri farklı bir görünüme veya düzene sahip birden çok basılı çizim isteyebilir. Örneğin, bir müşteri sunumu için bir basılı çizime ve üretim müteahhitleri için birkaç başka varyasyona ihtiyaç duyabilir. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her bir basılı çizim türü için; ölçek, yazdırılacak alan, stil tabloları ve daha fazlası dahil olmak üzere özellikleri tanımlayan bir düzen oluşturabilirler.

Çizimlerin Yayınlanması

Kullanıcılar, bir defada bir çizim yazdırmak yerine bir çizim koleksiyonunu ve bunların düzenlerini kaydetmek ve yazdırmak için Yayınla komutunu kullanabilirler: İlk olarak herhangi bir çizimden model alanı ve kağıt alanı düzenlerinin bir kombinasyonu olabilecek, istenen düzenleri belirleyerek bir pafta listesi oluşturun. İkinci olarak, sayfa listesini kaydedin ve ardından yazdırın.

   Talepleriniz için bize ulaşın!

Copyright © 2021 Designed by UVCREATIVE . All rights reserved