Gerçekçi Gölgelendirme ve Render

Gerçekçi Gölgelendirme ve Render

Fotogerçekçi 3D Gerçek Zamanlı Gölgeleme & Profesyonel 3D Render ve Aydınlatma

CMS IntelliCAD, 3 boyutlu çizim araçlarını kullanarak kolayca 3 boyutlu tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır. 3D modellerinizin veya mevcut 3D kitaplıklarınızın gizli satırlı, gölgeli versiyonlarını tek bir tuşa tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Artık daha da gelişmiş render araçları sunan CMS IntelliCAD, çizimlerinizden yüksek kaliteli fotogerçekçi görüntüler oluşturmayı hızlı ve kolay hale getiren ARTISAN ile ek bir görüntü oluşturma arayüzü içerir. Birkaç tıklama ile önceden ayarlanmış çok çeşitli malzemeler ve aydınlatma kurulumları arasından seçim yapın; çiziminiz oluşturulsun. Bu sayede özel gerçekçi malzemelerin oluşturulması da dahil olmak üzere daha fazla özelleştirme de oldukça kolaydır.

Bu eklenti, tüm CMS IntelliCAD v8.2 (bağımsız veya bulut) kullanıcılarının indirmeler bölümünde bulabileceği ayrı bir bağımsız yükleyici olarak mevcuttur.

Üç boyutlu objeler oluşturduğunuzda program; hem tel çerçeve hem de yüzey modellerini tel çerçeve görünümünde görüntüler, bu da üç boyutlu modellerinizi görselleştirmenizi zorlaştırır. Modeli daha iyi görselleştirmek için, mevcut bakış açısından bakıldığında diğer varlıkların veya yüzeylerin arkasına gizlenmiş tüm çizgileri kaldırabilirsiniz. Gölgelendirme, gizli çizgileri kaldırarak ve ardından görünen yüzeylere düz renkler atayarak, bunların düz görünmesini sağlayarak bir adım daha ileri gider. Gölgeli görüntüler, derinlik ve tanımdan yoksun olmalarına rağmen modelinizi hızlı bir şekilde katı bir varlık olarak görselleştirmek istediğinizde kullanışlıdır.

Rendering; modelinizin ışık kaynakları, gölgeler, yüzey malzemesi özellikleri ve yansımalarla tamamlanmış daha gerçekçi bir görüntüsünü sağlar ve modelinize fotogerçekçi bir görünüm verir. Aşağıdaki fotoğraflarda gösterildiği gibi program; bir model oluşturduğunuzda gizli çizgileri kaldırır ve ardından yüzeyleri hayali ışık kaynaklarından aydınlatılmış gibi gölgelendirir.

   Talepleriniz için bize ulaşın!

Copyright © 2021 Designed by UVCREATIVE . All rights reserved