LISP, SDS ve DRX/IRX

Lisp , SDS and DRX / IRX

AutoLISP Desteği (.DCL dahil)

CMS IntelliCAD®, LISP programlama dilini destekleyerek mevcut özel uygulamalara yaptığınız yatırımı korur. Yüzlerce AutoCAD® yazılım komutundan herhangi birine başvuran LISP uygulamalarını çok az değişiklik yaparak veya hiç değiştirmeden çalıştırabilirsiniz. Dahası, IntelliCAD®, iletişim kutusu kontrol dili ifadeleri içeren DCL dosyalarını okur.

Ayrıca, IntelliCAD çalışma zamanı kitaplıklarını kullanarak ilk olarak yeniden derledikten sonra orijinal olarak AutoCAD ile kullanılmak üzere yazılmış birçok ADS programını çalıştırabilirsiniz. Çoğu AutoCAD üçüncü taraf programı IntelliCAD ile uyumludur.

"IntelliCAD®'i çok etkileyici bir CAD motoru olarak görüyorum. Mevcut AutoCAD® yazılımımız 12 DOS çizimleriyle ve yıllar içinde oluşturulan LISP ile uyumluluğu mutlak bir artı."

AutoLISP Desteği (.DCL dahil)

Özel Autodesk® Geliştirme Sistemi (ADS) uygulamalarınızı IntelliCAD®'de çalıştırmak için, https://www.adeko.com/indir'in linkler bölümünde bulunan API kitaplıklarını kullanarak bunları yeniden derlemeniz yeterlidir. Tanınmış üçüncü taraf geliştiriciler, popüler ADS ve C ++ uygulamalarını da IntelliCAD® ile çalışacak şekilde yeniden derliyorlar.

"IntelliCAD® ADS'yi çok iyi destekliyor. Birkaç geliştirici, uygulamalarını yalnızca basit bir yeniden derleme ile IntelliCAD®'e başarıyla taşıyabildiklerini bildirdi." - Evan Yares, Byte Dergisi, Şubat 1998.

IntelliCAD'de, orijinal olarak AutoCAD ile kullanılmak üzere oluşturulmuş birçok programı çalıştırabilirsiniz. Özellikle; tamamen AutoLISP ile yazılmış programları hiç değişiklik yapmadan veya küçük değişikliklerle kullanabilirsiniz.

   Talepleriniz için bize ulaşın!

Copyright © 2021 Designed by UVCREATIVE . All rights reserved